KONST / Litografier / Färglitografier 12409130
nr 1240 9130
Pietro Dalla Santa
(1931-2002), Sverige
Färglitografier, 3 st. Stockholmsmotiv, signerade och numrerade. Motivet: 20x30+ 42x57
Utrop:
600 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 mars 2019
kl 18:43:19
7/3 15:37:43
100 kr
11/3 17:53:23
Pietro Dalla Santa
Läs mer om Pietro Dalla Santa